График работы факультативов

Графік работы факультатыўных заняткаў

у першым паўгоддзі 2019-2020 навучальнага года

№ п/п

Назва факультатыва

Клас

Дзень правядзення

Час правядзення

Настаўнік

1.

Матэматычная вясёлка

1

чацвер

12.55

Бутэвіч Н.В.

2.

Вытокі роднай мовы

1

панядзелак

12.00

Бутэвіч Н.В.

3.

Сем “Я”

1

аўторак

12.55

Бутэвіч Н.В.

4.

Развіццё творчых здольнасцей

1

серада

12.55

Бутэвіч Н.В.

5.

Па прыступках здаровага харчавання

1

серада

12.55

Шляжка Т.А.

6.

Вытокі роднай мовы

2

панядзелак

 

Рабая Т.І.

7.

Па прыступках здаровага харчавання

2

чацвер

13.00

Шляжка Т.А.

8.

Мая Айчына

2

панядзелак

13.00

Шляжка Т.А.

9.

Матэматычная вясёлка

2

чацвер

 

Рабая Т.І.

10.

Вытокі роднай мовы

3

пятніца

08.05

Шэлест Л.М.

11.

Рашэнне тэкставых задач

3

панядзелак

13.00

Шэлест Л.М.

12.

Падарожжа ў свет казкі

3

чацвер

08.05

Шэлест Л.М.

13.

Мая Айчына

4

серада

08.05

Сядзько Г.Ц.

14.

Матэматычная вясёлка

4

чацвер

13.55

Сядзько Г.Ц.

15.

Моўны этыкет

4

серада

13.55

Сядзько Г.Ц.

16.

У краіне знаёмых незнаёмцаў

4

панядзелак

13.00

Сядзько Г.Ц.

17.

Грані слова: ад гука да сказа

5

аўторак

14.50

Шляжка Т.А.

18.

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

5

серада

08.05

Балточка А.У.

19.

Практыкум па чытанню

5

пятніца

08.05

Кужко Т.П.

20.

Практыкум па чытанню

6

аўторак

08.05

Палуяновіч А.Б.

21.

Погружаемся в  интересный мир образования и правописания слов

6

серада

08.05

Кужко Т.П.

22.

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

6

панядзелак

08.05

Кужко Т.П.

23.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

6

пятніца

14.50

Шчурко С.В.

24.

Баскетбол

7

пятніца

8.05

Бахур А.М.

25.

Поэтические гимны морфологии

7

панядзелак

13.55

Кузьменя Е.Н.

26.

Матэматыка пасля ўрокаў

7

пятніца

08.05

Болтачка А.У.

27.

Гэты няпросты просты сказ

8

пятніца

08.05

Белая В.В.

28.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

пятніца

08.05

Шчурко С.В.

29.

Школа юных матэматыкаў

8

чацвер

08.05

Рабая А.Я.

30.

Камунікацыйная  граматыка

9

аўторак

08.05

Молаш А.С.

31.

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

аўторак

08.05

Кузьменя А.М.

32.

Складаны сказ без складанасцей

9

чацвер

08.05

Белая В.В.

33.

Маё прафесійнае будучае

9

пятніца

08.05

Котава Ю.В.

34.

Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека

9

чацвер

08.05

Бахур Г.П.

35.

Паўтараем матэматыку

9

чацвер

14.50

Рабая А.Я.

36.

Практыкум па арфаграфіі і пунктуацыі беларускай мовы

10

аўторак

13.55

Кужко Т.П.

37.

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

10

серада

13.55

Болтачка А.У.